Apartmány Cechovní

Ubytování

Apartmán Rodina

Apartmán RODINA je největší a vhodný pro ubytování rodiny s 1 - 5 hosty a je v prvním patře domu. Hlavními dveřmi vejdete do chodby, kde je věšák na kabáty a botník. Z chodby je samostatný vchod na toaletu a do koupelny. Ve vybavení koupeny je sprchový kout, umyvadlo a vířivá vana pro dvě osoby. Prosklenou stěnou vejdete do prostorného obývacího pokoje, kde je vybavený kuchyňský kout lednicí s mrazákem, myčkou nádobí, varnou deskou s troubou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí a kávovarem. Jídelní kout s velkým stolem. V obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedačka i k plnohodnotnému spaní, dvě lenošky, krb a SMART TV. Vedle obývacího pokoje je ložnice pro 3 osoby, kde je velká manželská postel a jedno velké lůžko s nočními stolky a lampičkami. V ložnici je velká šatní skříň.

Na vyžádání pro vaše děti nachystáme dětskou postýlku, jídelní židličku.

Apartmán Rodina

Apartmán Pohoda

Apartmán POHODA s ložnicí je vhodný pro 1-2 hosty a je v prvním patře domu. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty a botník. Vejdete do obývacího pokoje, který je vybaven velkou rohovou koženou sedačkou, SMART TV, jídelním stolem s pohodlnými židlemi. V obýváku je kuchyňský kout vybaven myčkou nádobí, vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí a kávovarem . Z obývacího pokoje je vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou. Dalšími dveřmi vejde do ložnice s velkou manželskou postelí s nočními stolky a lampičkami, v ložnici je také šatní skříň.

Apartmán Pohoda

Apartmán Styl

Apartmán STYL je v přízemí domu pro 1-3 hosty. Hlavními vstupními dveřmi vejdete přímo do kuchyně s jídelním stolem.. K vybavení kuchyně patří lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, varná deska s vestavěnou troubou, myčka nádobí, topinkovač a varná konvice s kávovarem. Šatní skříň a věšák na kabáty s botníkem. Z kuchyně je vchod do koupelny, která je vybavena velkým umyvadlem a skříňkou, sprchovým koutem a toaletou. Dalšími dveřmi vstoupíte do obytné ložnice, kde jsou tři velké postele, které mohou stát zvlášť, nebo u sebe. U postelí jsou noční stolky s lampičkami. V místnosti je rohová kožená sedačka, dvě křesla a stylový stolek. Z postele i sedačky je možné sledovat SMART TV.

Na vyžádání pro vaše dítě nachystáme dětskou postýlku a jídelní židličku.

Apartmán Styl

Apartmán Svoboda

Připravujeme...

Apartmán SVOBODA je v prvním patře a je ideální pro romantické wellness. Ubytování je pro 1 - 4 hosty. Hlavními dveřmi vejdete do chodby, kde je botník, šatní skříň a věšák na kabáty. Z chodby je samostatný vchod do koupelny se sprchou, umyvadlem a toaletou. Dalšími dveřmi vejdete do prostorného obývacího pokoje s jídelním stolem a pohodlnými židlemi, kde je též vybavený kuchyňský kout s lednicí a mrazákem, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. V obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedačka i k plnohodnotnému spaní, dva taburety a SMART TV. Po schodech nad obývacím pokojem je ložnice s velkou manželskou postelí, nočními stolky a lampičkami. V ložnici je posezení s ratanovými křesly a vířivá vana pro dvě osoby..

Apartmán Svoboda

Studio Nebe

Studio NEBE je vhodné pro 1-2 hosty a je v druhém patře. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty a věšák s botníkem. Dveřmi vejdete do pokoje s jídelním stolem a pohodlnými židlemi, Je tady kuchyňský kout vybaven vestavěnou chladničkou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. V pokoji je manželská postel s lampičkami. Na stěně proti posteli je SMART TV. Dalšími dveřmi vejdete do koupelny s vanou se sprchou, umyvadlem a toaletou.

Studio Nebe

Studio Ticho

Studio TICHO je vhodné pro 1-2 hosty a je v prvním patře. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty, skříň a botník. Z chodby je vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dalšími dveřmi vejdete do pokoje s jídelním stolem a pohodlnými židlemi, Je tady kuchyňský kout vybaven vestavěnou chladničkou, varnou deskou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, varnou konvicí a kávovarem. V pokoji je velká manželská postel s nočními stolky a lampičkami. Na stěně proti posteli je velká SMART TV.

Studio Ticho

Studio Sen

Studio SEN je vhodné pro 1-2 hosty a je v přízemí. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty, skříň a botník. Z chodby je vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dalšími dveřmi vejdete do pokoje s jídelním stolem a pohodlnými židlemi, Je tady kuchyňský kout vybaven vestavěnou chladničkou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, topinkovačem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. V pokoji je velká manželská postel s nočními stolky a lampičkami. Na stěně proti posteli je velká SMART TV.

Studio Sen

Společné prostory

Společné prostory

Wellness

Možnost zapůjčení dvou elektrokol pro ubytované hosty

- cena za jedno kolo na den je 400 Kč a vratná kauce 3000 kč

.

Čas a den vstupu je nutné vždy dopředu rezervovat

- vstup je 5 minuty před začátkem Vašeho zarezervovaného času

- odchod je nutný 5 minut před skončením Vaší rezervace

- první vstup je od 12:00 a poslední od 19:30

.

Wellness pro ubytované hosty

- ubytovaní hosté mají vstup se slevou 50%

v intervalech * 12:00-14:00 * 14:30-16:30 * 17:00-19:00 * 19:30-21:30 *

Wellness

Kdy: -

Popis: