Apartmány Cechovní

Ubytování

Apartmán Rodina

Apartmán RODINA je největší, vhodný pro ubytování rodiny s 1 - 5 hosty a je v prvním patře domu. Hlavními dveřmi se vchází do chodby, kde je věšák a botník. Z chodby je samostatný vchod na toaletu a do koupelny. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a vířivou vanou pro dvě osoby. Prosklenou stěnou se vchází do prostorného obývacího pokoje, kde je kuchyň vybavená lednicí s mrazničkou, myčkou, varnou deskou s troubou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.. Jídelna je s velkým stolem. V obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedací souprava pro plnohodnotné spaní, dvě lenošky, krb a SMART TV. Vedle obývacího pokoje je ložnice pro 3 osoby s velkou manželskou postelí a jednou velkou postelí s nočními stolky a lampami. V ložnici je velká šatní skříň.

Na přání pro Vaše dítě připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku.

Apartmán Rodina

Apartmán Pohoda

Apartmán POHODA s ložnicí je pro 1-2 hosty a je v prvním patře domu. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty a botník. Vcházíte do obývacího pokoje, který je vybaven velkou rohovou koženou sedačkou, SMART TV, jídelním stolem s pohodlnými židlemi. Součástí obývacího pokoje je kuchyň vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Z obývacího pokoje je vstup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou. Další dveře vedou do ložnice s velkou manželskou postelí s nočními stolky a lampami, v ložnici je také šatní skříň.

Apartmán Pohoda

Apartmán Styl

Apartmán STYL se nachází v přízemí domu pro 1-3 hosty. Hlavní vstupní dveře vedou přímo do kuchyně s jídelním stolem. Kuchyň je vybavena lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, varnou deskou s vestavnou troubou, myčkou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Šatní skříň a věšák s botníkem. Z kuchyně je vstup do koupelny, která je vybavena umyvadlem, skříňkou, sprchovým koutem a toaletou. Další dveře vedou do obývacího pokoje, kde jsou tři velké postele, které mohou stát samostatně nebo společně. U postelí jsou noční stolky s lampičkami. V pokoji je rohová kožená sedačka se dvěma křesly a stylový stolek. Z postele a pohovky je možné sledovat SMART TV.

Na přání pro Vaše dítě připravíme dětskou postýlku a jídelní židličku.

Apartmán Styl

Apartmán Svoboda

Apartmán SVOBODA je ideální pro romantické wellness, je v prvním patře a vhodný pro 1 - 4 hosty. Hlavní dveře vedou do chodby, kde je botník, šatní skříň a věšák. Z chodby je samostatný vchod do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dalšími dveřmi se vchází do prostorného obývacího pokoje s jídelním stolem a pohodlnými židlemi, kde je kuchyně vybavena lednicí s mrazničkou, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedací souprava pro plnohodnotné spaní, dva taburety a SMART TV. Po schodech nad obývacím pokojem je ložnice s velkou manželskou postelí, nočními stolky a lampami. V ložnici je posezení s ratanovými křesly a vířivá vana pro dvě osoby.

Apartmán Svoboda

Studio Nebe

Studio NEBE je ve druhém patře pro 1-2 hosty. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty a věšák s botníkem. Dveřmi se vchází do místnosti s jídelním stolem a pohodlnými židlemi. K dispozici je kuchyň vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V pokoji je manželská postel s lampami. Na stěně proti posteli je SMART TV. Dalšími dveřmi se vchází do koupelny s vanou se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Studio Nebe

Studio Ticho

Studio TICHO je v prvním patře pro 1-2 hosty. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty, šatní skříň a botník. Z chodby je vstup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Dalšími dveřmi se vchází do místnosti s jídelním stolem a pohodlnými židlemi. Je zde kuchyň vybavená lednicí, sporákem, myčkou, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V pokoji je velká manželská postel s nočními stolky a lampami. Na stěně naproti posteli je velká SMART TV.

Studio Ticho

Studio Sen

Studio SEN je v přízemí pro 1-2 hosty. Ve vstupní chodbě je stěna na kabáty, šatní skříň a botník. Z chodby je vstup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Dalšími dveřmi se vchází do místnosti s jídelním stolem a pohodlnými židlemi. K dispozici je kuchyň vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou, toustovačem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. V pokoji je velká manželská postel s nočními stolky a lampami. Na stěně naproti posteli je velká SMART TV.

Studio Sen

Společné prostory

Společné prostory

Wellness

Čas a den vstupu je nutné vždy dopředu rezervovat

- vstup je 5 minuty před začátkem Vašeho zarezervovaného času

- odchod je nutný 5 minut před skončením Vaší rezervace

- první vstup je od 12:00 a poslední od 19:30

v intervalech * 12:00-14:00 * 14:30-16:30 * 17:00-19:00 * 19:30-21:30 *

.

Wellness pro ubytované hosty

- ubytovaní hosté mají vstup se slevou 50%

.

Hosté si mohou pronajmout dvě elektrokola.

- cena za jedno kolo na den je 400 Kč a vratná kauce 3000 kč

.

Wellness

Kdy: -

Popis: